Kielecka Fabryka Mebli

EMPERIO Kielecka Fabryka Mebli

EMPERIO

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji EMPERIO
ALA Kielecka Fabryka Mebli

ALA

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji ALA
PASSAT Kielecka Fabryka Mebli

PASSAT

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji PASSAT
SNOW Kielecka Fabryka Mebli

SNOW

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji SNOW
LIVON Kielecka Fabryka Mebli

LIVON

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji LIVON
LOFT Kielecka Fabryka Mebli

LOFT

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji LOFT
DEXTER Kielecka Fabryka Mebli

DEXTER

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji DEXTER
GRAND Kielecka Fabryka Mebli

GRAND

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji GRAND
TULIP Kielecka Fabryka Mebli

TULIP

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji TULIP
LINATE Kielecka Fabryka Mebli

LINATE

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji LINATE
CUBE Kielecka Fabryka Mebli

CUBE

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji CUBE

KIELECKA FABRYKA MEBLI to jedna z najbardziej znanych i cenionych na rynku meblarskim polskich firm, która z sukcesem funkcjonuje od ponad pół wieku. Kielecki producent mebli to uznana marka, której asortyment odznacza się najwyższą jakością, dbałością o detale oraz bogatym wzornictwem. KIELECKA FABRYKA MEBLI jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, a meble tej firmy obecne są w największych salonach w kraju, a także zdobią wnętrza poza granicami Polski. Od teraz wyjątkowe meble KIELECKIEJ FABRYKI MEBLI możesz kupić w naszym sklepie internetowym Mebelpunkt!

Nowoczesne meble KIELECKIEJ FABRYKI MEBLI – owocem prawie 60-letnich doświadczeń i obserwacji rynkowych trendów

Olbrzymie zróżnicowanie rodzajowe mebli, jakie oferuje KIELECKA FABRYKA MEBLI, pozwala na wymarzoną aranżację domowej przestrzeni oraz inspiruje do zupełnie nowych pomysłów w zakresie wystroju wnętrza. Wśród licznych propozycji kieleckiej fabryki, nie brakuje mebli do salonu, kuchni, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowego/dziecięcego czy do przedpokoju.

KIELECKA FABRYKA MEBLI produkuje meble, które z powodzeniem można dopasować zarówno do klasycznej, nowoczesnej, a nawet awangardowej stylizacji. Oferta producenta z Kielc zachwyci użytkowników futurystycznych loftów i przestrzeni urządzonych w stylu industrialnym, amatorów eleganckich i szykownych salonów, miłośników klimatycznych sypialni czy pasjonatów designerskich pokoi młodzieżowych. Produkty KIELECKIEJ FABRYKI MEBLI zadowolą też gusta zwolenników funkcjonalnych i ergonomicznych przestrzeni, którzy mogą zdecydować się na praktyczne zestawy mebli kuchennych.

Jakie meble z KIELECKIEJ FABRYKI MEBLI kupisz w e-sklepie Mebelpunkt?

W ramach dużej liczby kolekcji mebli z KIELECKIEJ FABRYKI MEBLI, znajdziecie m. in.: meble systemowe/modułowe, kanapy, narożniki, komody, witryny, szafy, komplety wypoczynkowe, stoliki, łóżka, półki, regały, biurka, pufy, fotele oraz komfortowe materace. KIELECKA FABRYKA MEBLI to polski producent i dystrybutor mebli – z tradycjami sięgającymi roku 1964. Przez wiele lat działalności w branży meblowej, kielecka firma wykształciła swój własny, unikatowy styl, a za sprawą najwyższej jakości mebli – cieszy się nieposzlakowana opinią, renomą i prestiżem. Teraz wyjątkowe, oryginalne produkty z KIELECKIEJ FABRYKI MEBLI masz na wyciągnięcie ręki – kupisz je szybko i sprawnie w internetowym sklepie meblowym Mebelpunkt!

Zadzwoń teraz Jesteśmy dostępni Pomożemy, doradzimy! zamknij Zadzwon teraz