Ardsel

BASIA Ardsel

BASIA

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji BASIA
BOSS NOWA KOLEKCJA Ardsel

BOSS NOWA KOLEKCJA

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji BOSS NOWA KOLEKCJA
BOSS Ardsel

BOSS

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji BOSS
CROSS Ardsel

CROSS

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji CROSS
NORDEN Ardsel

NORDEN

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji NORDEN
TECHNO Ardsel

TECHNO

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji TECHNO
SPICE Ardsel

SPICE

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji SPICE
GENESIS Ardsel

GENESIS

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji GENESIS
MARTIN Ardsel

MARTIN

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji MARTIN
MEDEYA Ardsel

MEDEYA

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji MEDEYA
MONTANA Ardsel

MONTANA

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji MONTANA
LOFT Ardsel

LOFT

Zobacz kolekcję

Meble w kolekcji LOFT

Marka ARDSEL jest obecna na rynku meblarskim od 2018 roku, jednak jej korzenie sięgają znacznie głębiej. Firma kontynuuje bowiem działalność przedsiębiorstwa Foldar, które produkcję mebli użytkowych zapoczątkowało już w roku 2000. Polski producent mebli ARDSEL ma swoją siedzibę w Elblągu, a – oprócz województwa warmińsko-mazurskiego – swoją aktywność biznesową prowadzi i rozwija również w rejonie Gdańska.

ARDSEL – meble z klasą

ARDSEL jest firmą rodzinną, a specjalizacją tego producenta są efektowne i funkcjonalne meble lakierowane do wszystkich rodzajów pomieszczeń. W swoim bogatym asortymencie, elbląski producent ma także: meble matowe, meble do salonu, meble do kuchni i do jadalni, meble do gabinetu, przedpokoju oraz meble do pokoju młodzieżowego. Podstawowym profilem działalności ARDSEL jest produkcja mebli, jednak firma zajmuje się również ich importem oraz eksportem, a nawet handlem maszynami stolarskimi.

Niebanalne meble ARDSEL są ważnym elementem aranżacji wnętrz w polskich domach, ale ich walory doceniają też m. in. mieszkańcy Rosji, Niemiec, Włoch, Czech czy Malty, gdzie eksportowane są produkty firmy z malowniczego Elbląga. Wieloletnie doświadczenie i dobra znajomość panujących w branży meblowej trendów – sprawiają, że meble ARDSEL charakteryzuje unikalne połączenie nowoczesnego designu z ponadczasową stylistyką. ARDSEL odważnie sięga także po nowe technologie, które pozwalają na urozmaicanie mebli, czego przykładem jest np. grafika zdobiąca fronty mebli, wykonywana na specjalistycznej drukarce przemysłowej. Tego typu innowacjami zachwyca m. in. kolekcja mebli młodzieżowych TECHNO czy STYLE. Meble ARDSEL łatwo jest utrzymać w nieskazitelnej czystości.

Meble ARDSEL – kompleksowe wyposażenie każdego wnętrza

ARDSEL stawia na rozwiązania kompleksowe, dlatego w ramach oferowanego asortymentu, można znaleźć wysokiej jakości, estetyczne oraz funkcjonalne meble do różnych wnętrz, takie jak:

  • komody ARDSEL

  • meblościanki ARDSEL

  • szafy ARDSEL

  • stoły ARDSEL

  • regały ARDSEL

  • łóżka ARDSEL

Większość produktów sygnowanych marką ARDSEL to meble białe, ale firma ma również ciekawą propozycję mebli wykonanych z płyty meblowej w drewnopodobnej okleinie (np. zestaw zawierający ergonomiczne meble kuchenne DEMI). Wśród najbardziej znanych kolekcji mebli ARDSEL, wymienić można ponadto: SPICE, NORDEN, GENESIS i BOSS.

Solidne meble ARDSEL odznaczają się uniwersalną stylistyką, dzięki czemu z powodzeniem nadają się do różnego typu pomieszczeń, z łatwością można też dopasować je do istniejącego wystroju bądź pożądanej aranżacji przestrzeni. W zależności od kolekcji, ADRSEL wzbogaca swoje meble elementami drewnianymi, chromowanymi, ze szkła oraz z kamienia naturalnego. O renomie marki ARDSEL świadczą tysiące pozytywnych opinii ze strony zadowolonych klientów, do których od dziś możesz dołączyć i Ty – kupując w sklepie internetowym Mebelpunkt doskonałe meble ARDSEL!

Zadzwoń teraz Jesteśmy dostępni Pomożemy, doradzimy! zamknij Zadzwon teraz